Aktivitetskalender

Visning:
Forrige Næste
Uge 44
torsdag, 01-11-2018
17:45-18:45 TÅIF Spinning 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
18:00-19:30 Fritid for alle 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
20:00-21:30 TÅIF Håndbold - Toubrohallen 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
fredag, 02-11-2018
16:00-19:00 TeamGym Djurs i hallen 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
lørdag, 03-11-2018
08:00-14:00 TÅIF Østdjurs Fodbold 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
09:30-11:30 Harmonika m Birgit Tonsgaard 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
12:00-23:55 Sjov Lørdag i hallen 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
Uge 45
mandag, 05-11-2018
16:00-19:00 Herrekor, Brumbasserne 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
17:00-20:00 TÅIF Håndbold - Toubrohallen 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
18:00-20:00 TÅIF Håndbold i gym. 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
18:00-21:00 Harmonika m Birgit Tonsgaard 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
20:00-21:00 TÅIF Badminton - Toubrohallen 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
tirsdag, 06-11-2018
16:00-20:00 TeamGym Djurs i hallen 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
17:15-21:45 FOF Djursland, Harmonika 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
17:45-18:45 Spinning 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
18:00-20:00 Fritid for alle 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
18:00-20:00 Fritid for alle 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
onsdag, 07-11-2018
16:15-17:45 Teamgym Djurs
17:30-18:40 FOF Djursland Harmonika 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
18:00-21:30 Trækfuglene 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
19:00-21:30 Knivegruppen 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
20:00-20:30 Teamgym Djurs
torsdag, 08-11-2018
17:45-18:45 TÅIF Spinning 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
18:00-19:30 Fritid for alle 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
20:00-21:30 TÅIF Håndbold - Toubrohallen 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
fredag, 09-11-2018
16:00-19:00 TeamGym Djurs i hallen 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
lørdag, 10-11-2018
08:00-14:00 TÅIF Østdjurs Fodbold 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
Uge 46
mandag, 12-11-2018
16:00-19:00 Herrekor, Brumbasserne 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
17:00-20:00 TÅIF Håndbold - Toubrohallen 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
18:00-20:00 TÅIF Håndbold i gym. 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
18:00-21:00 Harmonika m Birgit Tonsgaard 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
20:00-21:00 TÅIF Badminton - Toubrohallen 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
tirsdag, 13-11-2018
16:00-20:00 TeamGym Djurs i hallen 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
17:15-21:45 FOF Djursland, Harmonika 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
17:45-18:45 Spinning 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
18:00-20:00 Fritid for alle 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
18:00-20:00 Fritid for alle 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
onsdag, 14-11-2018
16:15-17:45 Teamgym Djurs
17:30-18:40 FOF Djursland Harmonika 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
18:00-21:30 Trækfuglene 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
19:00-21:30 Knivegruppen 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
20:00-20:30 Teamgym Djurs
torsdag, 15-11-2018
17:45-18:45 TÅIF Spinning 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
18:00-19:30 Fritid for alle 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
20:00-21:30 TÅIF Håndbold - Toubrohallen 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
fredag, 16-11-2018
16:00-19:00 TeamGym Djurs i hallen 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
lørdag, 17-11-2018
08:00-14:00 TÅIF Østdjurs Fodbold 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
14:00-23:00 Team Gym Djurs - Hal 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
søndag, 18-11-2018
07:00-16:00 Team Gym Djurs - Hal 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
Uge 47
mandag, 19-11-2018
16:00-19:00 Herrekor, Brumbasserne 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
17:00-20:00 TÅIF Håndbold - Toubrohallen 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
18:00-20:00 TÅIF Håndbold i gym. 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
18:00-21:00 Harmonika m Birgit Tonsgaard 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
20:00-21:00 TÅIF Badminton - Toubrohallen 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
tirsdag, 20-11-2018
16:00-20:00 TeamGym Djurs i hallen 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
17:15-21:45 FOF Djursland, Harmonika 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
17:45-18:45 Spinning 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
18:00-20:00 Fritid for alle 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
18:00-20:00 Fritid for alle 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
onsdag, 21-11-2018
16:15-17:45 Teamgym Djurs
17:30-18:40 FOF Djursland Harmonika 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
18:00-21:30 Trækfuglene 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
19:00-21:30 Knivegruppen 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
20:00-20:30 Teamgym Djurs
torsdag, 22-11-2018
17:45-18:45 TÅIF Spinning 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
18:00-19:30 Fritid for alle 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
20:00-21:30 TÅIF Håndbold - Toubrohallen 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
fredag, 23-11-2018
16:00-19:00 TeamGym Djurs i hallen 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
lørdag, 24-11-2018
08:00-14:00 TÅIF Østdjurs Fodbold 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
14:00-23:00 Team Gym Djurs - Hal 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
søndag, 25-11-2018
07:00-16:00 Team Gym Djurs - Hal 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
Uge 48
mandag, 26-11-2018
16:00-19:00 Herrekor, Brumbasserne 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
onsdag, 28-11-2018
16:15-17:45 Teamgym Djurs
18:00-21:30 Trækfuglene 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
20:00-20:30 Teamgym Djurs