Aktivitetskalender

Visning:
Forrige Næste
Uge 40
mandag, 01-10-2018
16:00-19:00 Herrekor, Brumbasserne 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
17:00-20:00 TÅIF Håndbold - Toubrohallen 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
18:00-20:00 TÅIF Håndbold i gym. 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
18:00-21:00 Harmonika m Birgit Tonsgaard 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
20:00-21:00 TÅIF Badminton - Toubrohallen 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
tirsdag, 02-10-2018
16:00-20:00 TeamGym Djurs i hallen 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
17:15-21:45 FOF Djursland, Harmonika 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
17:45-18:45 Spinning 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
18:00-20:00 Fritid for alle 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
18:00-20:00 Fritid for alle 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
onsdag, 03-10-2018
16:15-17:45 Teamgym Djurs
17:30-18:40 FOF Djursland Harmonika 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
18:00-21:30 Trækfuglene 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
19:00-21:30 Knivegruppen 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
20:00-20:30 Teamgym Djurs
torsdag, 04-10-2018
17:45-18:45 TÅIF Spinning 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
18:00-19:30 Fritid for alle 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
20:00-21:30 TÅIF Håndbold - Toubrohallen 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
fredag, 05-10-2018
16:00-19:00 TeamGym Djurs i hallen 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
lørdag, 06-10-2018
08:00-14:00 TÅIF Østdjurs Fodbold 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
09:30-11:30 Harmonika m Birgit Tonsgaard 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
12:00-23:55 Sjov Lørdag i hallen 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
Uge 41
mandag, 08-10-2018
16:00-19:00 Herrekor, Brumbasserne 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
17:00-20:00 TÅIF Håndbold - Toubrohallen 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
18:00-20:00 TÅIF Håndbold i gym. 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
18:00-21:00 Harmonika m Birgit Tonsgaard 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
20:00-21:00 TÅIF Badminton - Toubrohallen 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
tirsdag, 09-10-2018
16:00-20:00 TeamGym Djurs i hallen 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
17:15-21:45 FOF Djursland, Harmonika 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
17:45-18:45 Spinning 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
18:00-20:00 Fritid for alle 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
18:00-20:00 Fritid for alle 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
onsdag, 10-10-2018
16:15-17:45 Teamgym Djurs
17:30-18:40 FOF Djursland Harmonika 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
18:00-21:30 Trækfuglene 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
19:00-21:30 Knivegruppen 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
20:00-20:30 Teamgym Djurs
torsdag, 11-10-2018
17:45-18:45 TÅIF Spinning 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
18:00-19:30 Fritid for alle 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
20:00-21:30 TÅIF Håndbold - Toubrohallen 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
fredag, 12-10-2018
16:00-19:00 TeamGym Djurs i hallen 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
lørdag, 13-10-2018
08:00-14:00 TÅIF Østdjurs Fodbold 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
09:30-11:30 Harmonika m Birgit Tonsgaard 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
Uge 42
mandag, 15-10-2018
16:00-19:00 Herrekor, Brumbasserne 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
onsdag, 17-10-2018
16:15-17:45 Teamgym Djurs
18:00-21:30 Trækfuglene 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
20:00-20:30 Teamgym Djurs
lørdag, 20-10-2018
08:00-14:00 TÅIF Østdjurs Fodbold 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
09:30-11:30 Harmonika m Birgit Tonsgaard 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
Uge 43
mandag, 22-10-2018
16:00-19:00 Herrekor, Brumbasserne 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
17:00-20:00 TÅIF Håndbold - Toubrohallen 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
18:00-20:00 TÅIF Håndbold i gym. 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
18:00-21:00 Harmonika m Birgit Tonsgaard 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
20:00-21:00 TÅIF Badminton - Toubrohallen 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
tirsdag, 23-10-2018
16:00-20:00 TeamGym Djurs i hallen 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
17:15-21:45 FOF Djursland, Harmonika 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
17:45-18:45 Spinning 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
18:00-20:00 Fritid for alle 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
18:00-20:00 Fritid for alle 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
onsdag, 24-10-2018
16:15-17:45 Teamgym Djurs
17:30-18:40 FOF Djursland Harmonika 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
18:00-21:30 Trækfuglene 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
19:00-21:30 Knivegruppen 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
20:00-20:30 Teamgym Djurs
torsdag, 25-10-2018
17:45-18:45 TÅIF Spinning 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
18:00-19:30 Fritid for alle 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
20:00-21:30 TÅIF Håndbold - Toubrohallen 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
fredag, 26-10-2018
16:00-19:00 TeamGym Djurs i hallen 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
lørdag, 27-10-2018
08:00-14:00 TÅIF Østdjurs Fodbold 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
09:30-11:30 Harmonika m Birgit Tonsgaard 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
Uge 44
mandag, 29-10-2018
16:00-19:00 Herrekor, Brumbasserne 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
17:00-20:00 TÅIF Håndbold - Toubrohallen 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
18:00-20:00 TÅIF Håndbold i gym. 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
18:00-21:00 Harmonika m Birgit Tonsgaard 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
20:00-21:00 TÅIF Badminton - Toubrohallen 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
tirsdag, 30-10-2018
16:00-20:00 TeamGym Djurs i hallen 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
17:15-21:45 FOF Djursland, Harmonika 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
17:45-18:45 Spinning 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
18:00-20:00 Fritid for alle 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
18:00-20:00 Fritid for alle 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
onsdag, 31-10-2018
16:15-17:45 Teamgym Djurs
17:30-18:40 FOF Djursland Harmonika 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
18:00-21:30 Trækfuglene 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
19:00-21:30 Knivegruppen 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
20:00-20:30 Teamgym Djurs