Aktivitetskalender

Visning:
Forrige Næste
Uge 35
lørdag, 01-09-2018
09:30-11:30 Harmonika m Birgit Tonsgaard 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
12:00-23:55 Sjov Lørdag i hallen 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
Uge 36
mandag, 03-09-2018
16:00-19:00 Herrekor, Brumbasserne 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
17:00-20:00 TÅIF Håndbold - Toubrohallen 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
18:00-20:00 TÅIF Håndbold i gym. 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
18:00-21:00 Harmonika m Birgit Tonsgaard 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
20:00-21:00 TÅIF Badminton - Toubrohallen 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
tirsdag, 04-09-2018
16:00-20:00 TeamGym Djurs i hallen 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
17:15-21:45 FOF Djursland, Harmonika 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
17:45-18:45 Spinning 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
18:00-20:00 Fritid for alle 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
18:00-20:00 Fritid for alle 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
onsdag, 05-09-2018
16:15-17:45 Teamgym Djurs
17:30-18:40 FOF Djursland Harmonika 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
18:00-21:30 Trækfuglene 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
19:00-21:30 Knivegruppen 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
20:00-20:30 Teamgym Djurs
torsdag, 06-09-2018
17:45-18:45 TÅIF Spinning 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
18:00-19:30 Fritid for alle 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
20:00-21:30 TÅIF Håndbold - Toubrohallen 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
fredag, 07-09-2018
16:00-19:00 TeamGym Djurs i hallen 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
lørdag, 08-09-2018
08:00-17:00 Fregat Cup, Ebeltoft Håndbold 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
09:30-11:30 Harmonika m Birgit Tonsgaard 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
søndag, 09-09-2018
08:00-17:00 Fregat Cup, Ebeltoft Håndbold 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
Uge 37
mandag, 10-09-2018
16:00-19:00 Herrekor, Brumbasserne 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
17:00-20:00 TÅIF Håndbold - Toubrohallen 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
18:00-20:00 TÅIF Håndbold i gym. 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
18:00-21:00 Harmonika m Birgit Tonsgaard 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
20:00-21:00 TÅIF Badminton - Toubrohallen 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
tirsdag, 11-09-2018
16:00-20:00 TeamGym Djurs i hallen 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
17:15-21:45 FOF Djursland, Harmonika 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
17:45-18:45 Spinning 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
18:00-20:00 Fritid for alle 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
18:00-20:00 Fritid for alle 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
onsdag, 12-09-2018
16:15-17:45 Teamgym Djurs
17:30-18:40 FOF Djursland Harmonika 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
18:00-21:30 Trækfuglene 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
19:00-21:30 Knivegruppen 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
20:00-20:30 Teamgym Djurs
torsdag, 13-09-2018
17:45-18:45 TÅIF Spinning 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
18:00-19:30 Fritid for alle 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
20:00-21:30 TÅIF Håndbold - Toubrohallen 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
fredag, 14-09-2018
16:00-19:00 TeamGym Djurs i hallen 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
lørdag, 15-09-2018
09:30-11:30 Harmonika m Birgit Tonsgaard 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
Uge 38
mandag, 17-09-2018
16:00-19:00 Herrekor, Brumbasserne 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
17:00-20:00 TÅIF Håndbold - Toubrohallen 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
18:00-20:00 TÅIF Håndbold i gym. 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
18:00-21:00 Harmonika m Birgit Tonsgaard 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
18:30-20:00 Forældremøde 0. klasse 0A HS, JH
20:00-21:00 TÅIF Badminton - Toubrohallen 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
tirsdag, 18-09-2018
16:00-20:00 TeamGym Djurs i hallen 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
17:15-21:45 FOF Djursland, Harmonika 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
17:45-18:45 Spinning 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
18:00-20:00 Fritid for alle 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
18:00-20:00 Fritid for alle 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
onsdag, 19-09-2018
16:15-17:45 Teamgym Djurs
17:30-18:40 FOF Djursland Harmonika 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
18:00-21:30 Trækfuglene 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
19:00-21:30 Knivegruppen 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
20:00-20:30 Teamgym Djurs
torsdag, 20-09-2018
17:45-18:45 TÅIF Spinning 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
18:00-19:30 Fritid for alle 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
20:00-21:30 TÅIF Håndbold - Toubrohallen 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
fredag, 21-09-2018
16:00-19:00 TeamGym Djurs i hallen 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
lørdag, 22-09-2018
08:00-14:00 TÅIF Østdjurs Fodbold 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
09:30-11:30 Harmonika m Birgit Tonsgaard 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
Uge 39
mandag, 24-09-2018
16:00-19:00 Herrekor, Brumbasserne 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
onsdag, 26-09-2018
16:15-17:45 Teamgym Djurs
18:00-21:30 Trækfuglene 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
20:00-20:30 Teamgym Djurs
lørdag, 29-09-2018
08:00-14:00 TÅIF Østdjurs Fodbold 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE
09:30-11:30 Harmonika m Birgit Tonsgaard 0A, 12A, 34A, 56A, MARIEHØNS, SKOVTROLDE, SOLSIKKE